O mně

 

Kdo je Máma miluje?

Jsem 27letá pracující máma věčně ukecaného 4letého kluka. 


Jsem živel, který nevydrží dlouho v klidu. Drzá i citlivá, ale také netrpělivá a tvrdohlavá. Když se pro něco rozhodnu, bojuji, dokud to lze. 


V ideálním případě bych chtěla den s 48 hodinami. Stihla bych vše co chci a nakonec i to by možná bylo málo.
Jsem expert na crazy nápady a cíle. Po absolvování VMP průkazu ( vůdce malého plavidla) cílím na kapitánské zkoušky v Chorvatsku (Nechcete mi pohlídat syna? Tak týden? Nebo jet se mnou?), chtěla bych pilotovat malé letadlo, udělat zbrojní průkaz. Chci mít v životě pocit naplnění a stihnout co nejvíce lze.

Do všeho jdu po hlavě, někdy bez rozmyšlení, ale se srdcem. 

Proč Máma miluje?

Už jen to slovní spojení. S narozením potomka zažije každá máma pocit zamilování. Je to láska na první pohled, nevinná a bezpodmínečná. Od té chvíle máma miluje. 

O čem?

Být mámou neznamená stát ve vytahaných taplákách u plotny. Máma může být aktivní, zdatná, sexy a kreativní. To vše zvládá s úsměvem. Vždyť být mámou vyžaduje hodně dobrý time-management. Nejsem typ rodiče, který by se s dítětem uvázal doma. Jen co to po narození syna bylo možné, vyráželi jsme s kočárkem kdykoliv, kamkoliv a za každého počasí. Píši o zážitcích, zkušenostech a kreativitě. O životě v pohybu, v kuchyni. Každá máma se chce alespoň některý večer proměnit v princeznu, dát si v klidu sklenku kvalitního vína a jen tak relaxovat. Nemuset nic dělat. To není prohřešek, to je realita. Být mámou neznamená přestat být sama sebou, přestat se cítit krásná, milovaná a sexy. 

Život milující a pracující mámy bude náplní tohoto blogu, na kterém se mnou bude spolupracovat mladá studující máma malého chlapečka a krásná a velmi kreativní nastávající máma.