Máma na nákupech

Stojím před skříní plnou oblečení s pocitem, že nemám co na sebe. Problém spousty žen, nic neobvyklého. Jen kdyby můj byt nepřipomínal dobře zásobený butik:-). Kde jsou ty doby, kdy jsem večer co večer vytáhla šaty a lodičky? Dávno v zapomnění. Ještě před rokem byl můj botník velmi dobře zásobený sportovní obuví všeho druhu. V podpatcích se špatně běhá za batoletem. Ale pak jsem řekla dost. Chci zpátky svoje šaty a krásné boty. Roztočila jsem kolotoč nákupů.

Jak nakoupit a nezruinovat rodinný rozpočet?

Nekonečný příběh, mé nejoblíbenější obchody jsou jednoznačně Zoot, H&M, Reserved a Tezenis.

Zoot

Najděte si chvilku při ranní kávě a podívejte se na aktuální kolekce, které se mění každý den. Ale rychle, počet kusů je omezen a mizí kvapem.

Dobrý tip je také úlovek dne. Vždy jedna věc velmi zlevněná. Tam se mi podařilo sehnat krásnou zimní parku za 499 Kč nebo krajkové malé černé za 269 Kč. No nekupte to :-).

Kotvičkové šaty ze Zoot.cz

H&M

Nakupuji zde především kousky z Basic kolekce. Mají super tílka v mnoha barvách.

Určitě se zaregistrujte, vyplatí se to. Do e-mailu vám poté budou chodit aktuální kolekce včetně slev a dopravy zdarma. Prozatím vždy slevový kód šel uplatnit také na zlevněnou část. Nejlepší úlovek byly plátěné kecky za 89 Kč a kabelka za 200 Kč.


Vyplatí se vám sledovat slevy průběžně, například přes mobilní aplikaci.

Pošta vám jednou za čas donese do schránky katalog s aktuální kolekcí. Na přední straně je vždy kód s dopravou zdarma s omezenou dobou platnosti. Uplatnit ho můžete opakovaně.

Aktuálně má tento obchod slevy jak v kamenných obchodech tak také na internetu. Využijte toho a nakupte pěkné kousky na nízké ceny.

Reserved

Velmi nápadité kolekce, neokoukané, moderní i trošku stylové retro. Právě probíhají 50% slevy a já se chystám na velké nákupy. Na webových stránkách zjistíte ceny a zda je váš vyhlédnutý kousek ve vaší velikosti skladem na nejbližší pobočce. Prozatím jsem koupila synovi stylový klobouk k moři, který od prvního dne miluje. Podobný, pudrově růžový snad ulovím i pro sebe.


Tezenis

Spodní prádlo, plavky i ostatní kousky do vašeho šatníku nakoupíte právě tady. Aktuálně 50% slevy jak na internetu, tak v kamenných obchodech. Zkušenost s online nákupem nemám, nakupuji v kamenných obchodech. Není ale nic jednoduššího než jednou navštívit kamenný obchod, vyzkoušet si, jaká velikost je pro vás ta pravá a pak už můžete objednávat z tepla domova bez rozmýšlení. S kvalitou jsem velmi spokojená. Už nějakou dobu jsem slevy v Tezenis vyhlížela a minulý týden jsem nakoupila krásné spodní prádlo rovnou v několika provedeních za 50% slevy, ještě vybrat plavky a mám vystaráno na dlouhou dobu, nebo alespoň do dalších slev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *